erozone

Unsee

Unsee co to jest?

Unsee to serwis internetowy, który pozwala na tworzenie galerii, która będzie dostępna pod unikalnym linkiem, a więc dostępna tylko dla Ciebie i osób, do których prześlesz odnośnik.

Ponadto możesz zaznaczyć opcję aby zdjęcia posiadały znaki wodne – a konkretnie znakiem wodnym będzie adres ip odwiedzającego Twoją galerię. Co za tym idzie – gdyby ktoś chciał pobrać Twoje zdjęcia i udostępnić je dalej – będzie na nich jego adres ip, co skutecznie zabezpiecza galerię przed kradzieżą.

Dodatkowo możesz wybrać opcję, która wykasuje galerię zaraz po jej pierwszych odwiedzinach – czyli pokazujesz zdjęcia tylko jednej osobie i masz pewność, że zdjęcia są po tym usuwane.

Unsee jak wygląda w praktyce?

W praktyce wiele osób używa unsee do tworzenia galerii, w której pokazują erotyczne zdjęcia, dzielą się pikantnymi fotkami swoich żon, bądź tworzą tzw. mixy – gdzie każdy z użytkowników wrzuca fotografie ze swojej prywatnej bazy. Warto dodać, że unsee posiada wbudowany chat – co sprawia, że użytkownicy mogą komunikować się ze sobą w czasie rzeczywistym.

Unsee – gdzie znaleźć erotyczne galerie?

Powstała specjalna, bardzo prosta aplikacja gdzie użytkownicy mogą dzielić się swoimi galeriami, a także znajdować galerię, którą ktoś inny się podzielił. Dostępna jest pod adresem https://unsee.pl