erozone

Pokazywanie nagiej żony

„Pokazywanie nagiej żony” – tak brzmi tytuł najpopularniejszego posta na forum interii, w dziale seks. Po raz pierwszy z inicjatywą pewien użytkownik wyszedł w Listopadzie 2019 roku, od tamtej pory w tym temacie odpowiadana już ponad 10 tys. razy. Czy popularność tego tematu mówi nam o jakimś nowym trendzie?

Tworzenie galerii na portalu unsee i udostępnianie jej na forum – tak wygląda typowy post w tym temacie. Hosting grafik unsee pozwala w pewnym stopniu na udostępnianie zdjęć bez obaw o to, że grafika zostanie przez kogoś pobrana i rozpowszechniona dalej, gdyż do każdego zdjęcia zostaje dodany znak wodny z adresem ip przeglądającego.

Poczucie bezpieczeństwa sprawia, że mężczyźni chętnie dzielą się zdjęciami roznegliżowanych żon – często bez wiedzy ich partnerek, niektórzy mężczyźni dogadują się między sobą i wymieniają się zdjęciami w prywatnych wiadomościach. O czym może świadczyć cała sytuacja? Moim zdaniem o tym, że co raz więcej mężczyzn fantazjuje o tym aby ktoś posiadł jego partnerkę, a on byłby bacznym obserwatorem tego aktu. Niektórych zapewne podnieca tylko to, że ktoś widzi jego nagą żonę, a być może nawet onanizuje się do jej zdjęć.

Co ciekawe wielu mężczyzn udostępniających tego typu zdjęcia marzy o zaproszeniu do trójkąta innego mężczyzny, ale często ich partnerki nie chcą nawet słyszeć o tego typu urozmaiceniach. A co wy o tym sądzicie?