erozone

Jak i gdzie poznać kobietę do seksu?

Wielu samotnych mężczyzn cierpi gdyż ich silny popęd seksualny nie znajduje ujścia w kontaktach z kobietami. Wielu z nich korzysta z usług prostytutek, ale czy seks z kobietą lekkich obyczajów, która przyjmuje kilku klientów dziennie może być czymś wyjątkowym? Dla pewnej grupy mężczyzn zapewne tak, ale sądzę, że zdecydowana większość chciałaby jednak być potraktowana przez kobietę w inny sposób, niż bycie tylko klientem.

Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was nie uważa się za atrakcyjnych, być może jesteście chorobliwie nieśmiali i na myśl o podejściu do kobiety czujecie paraliżujący strach. Myślicie sobie – to nie dla mnie, nie dam rady, nie uda mi się. Nie będę pisał tutaj dyrdymałów typu „myśl pozytywnie”, „przełam swój strach” itp. Moja rada będzie bardzo przyziemna – Potraktuj rozmowę z kobietami jako trening – zacznij od pisania w internecie. Tutaj jesteś anonimowy, możesz rozmawiać z setkami kobiet i wiesz co? Jeśli zastosujesz się do porad, które zaraz tu opiszę… któraś na pewno Cię polubi! Gwarantuję Ci to.

No dobrze! Gdzie więc zacząć swoją przygodę z poznawaniem kobiet? Polecam Ci zarejestrować się na tym portalu. No dobrze co dalej? Dobrze wypełniony profil sprawi, że zwiększysz swoje szansę na to, że jakaś kobieta Ci odpisze. Tworząc profil pamiętaj o tych kilku zasadach i nawet nie próbuj ich pomijać!

  • Przede wszystkim – zwracaj uwagę na pisownie, interpunkcję. Pokaż, że jesteś bystrym gościem, a nie pierwszym lepszym kretynem. Na tego typu portalach większość mężczyzn ponosi porażkę właśnie przez ten aspekt! Wyróżnij się, pokaż, że potrafisz się wysławiać.
  • Nie wstawiaj zdjęć swojego przyrodzenia! No chyba, że masz naprawdę wielkiego wtedy faktycznie może to zadziałać na pewną część kobiet, jeśli jest przecięty to nie pokazuj go tam! Nie ważne jak piękny ci się wydaje. Po prostu tego nie rób.
  • Jakie zdjęcia więc dodawać? Wyeksponuj to co jest w Tobie fajne – jeśli masz ładną sylwetkę pokaż ją, jeśli masz zgrabny tyłek zrób sobie ładne zdjęcie w bokserkach. Jeśli Twoje ciało nie jest atrakcyjne wrzuć zdjęcie w fajnych ciuchach, może w białej koszuli? Poszukaj inspiracji w internecie, znajdziesz tego mnóstwo.
  • Pod żadnym pozorem nie wypłakuj się tam kobiecie, nie użalaj się nad sobą, nie mów jak ci ciężko, pokaż, że jesteś silnym mężczyzną, pokaż, że nie jesteś desperatem (nawet jeśli jesteś).
  • Pamiętaj, że nie musisz zaczynać z grubej rury, możesz porozmawiać z kobietą na zupełnie neutralne tematy – sport, hobby, muzyka, filmy, jedzenie. Być może w ten sposób zbudujecie fajną znajomość i wyróżnisz się od reszty facetów, którzy w pierwszej wiadomości proponują kobiecie seks.
  • Nie zniechęcaj się. Musisz wziąć pod uwagę, że wiele kobiet nie odpisze na twoją wiadomość. To normalna sprawa, kobieta może mieć mnóstwo powodów żeby ci nie odpisywać – być może już z kimś rozmawia, być może ma zły dzień i nie ma ochoty na konwersacje, a może szuka czegoś zupełnie innego – nie spamuj więc do niej dziesiątkami wiadomości, zamiast tego napisz do kolejnej, a jeśli ta też ci nie odpisze to do następnej. Któraś na pewno ci ulegnie!
  • Rozmawiaj z kobietami i traktuj to jako trening, wyciągaj wnioski, a po pewnym czasie twoje umiejętności konwersacyjne na pewno wzrosną, będziesz umiał wyczuć kobietę i będziesz wiedział za jakie sznurki pociągnąć żeby zmiękły jej nogi.

Mam nadzieję, że w tym małym poradniku pomogłem ci nieco i wkrótce twoje życie seksualne nabierze kolorów. Nie zapomnij odwiedzić nas za jakiś czas i podzielić się swoimi doświadczeniami!